O nás

Lekári
MUDr. Zuzana Walterová
MUDr. Tomáš Pánek (chirurg - implantológ)
MDDr. Daria Melnychuk
MDDr. Monika Kostrbíková

Sestry: 
Mária Balúchová
dipl. dent. hyg. Kristína Fialová
Katarína Gazdíková 
Gabriela Schnitzerová

Recepcia: 
Bc. Júlia Červená

Čo robíme

Nových pacientov prijímame na esteticko funkčné rekonštrukcie
/korunky, fazety, laboratórne výplne/ a implantáty,
ale aj na dentálnu hygienu.


MUDr. Zuzana Walterová
zubná lekárka


Po skončení štúdia v roku 1985 som pracovala ako obvodná zubná lekárka, posledných 10 rokov sa venujem esteticko-funkčnej stomatológii. Zameriavam sa predovšetkým na rekonštrukcie zubov, zuboradí a celého úsmevu. Vyrábame krásne zuby a vieme tak zmeniť celý výzor pacienta.
Táto práca vyžaduje okrem precíznosti a znalosti najnovších technológií aj estetické cítenie, predstavivosť a dizajnérske schopnosti. Veľa času venujeme naplánovaniu práce v spolupráci s pacientom.
Zubní technici vlastnia najmodernejšie laboratórne zariadenie. Práve schopnosť umelecky stvárniť a vymodelovať prirodzené zuby je cieľom ich práce.
Posledný rok ponúkame aj doplnenie zubov pomocou implantátov v spolupráci so špičkovým lekárom-implantológom. Na požiadanie vieme sprostredkovať kontakt na pacientov, ktorí podstúpili tieto zákroky.
Patrím k tým šťastlivcom, ktorým aj práca dáva zmysel života. Neustále si dopĺňam svoje vzdelanie. Úprimne sa teším s ľuďmi, ktorým sme vytvorili nový úsmev a mnohí tak celkom zmenili svoj život.
Samozrejmosťou je bezbolestné ošetrenie a ľudskosť.

Vytvorte si webové stránky zdarma!